NUTRIPLUS PROBIYOTIK MIKROORGANIZMA İÇEREN KAPSUL TAKVIYE EDICI GIDA 30 KAPSUL
199,99 TL
    

Bu pratik ürün ile beslenmenize kolaylıkla probiyotik bakterileri dahil edin ve sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olmak için ilk adımı atın.

Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 1 kere 1 kapsül kullanılması önerilir.

İçindekiler: Probiyotik Mikroorganizma İçeren Karışım (%43,90), [Glikoz Anhidrat (%24,24),Lactobacillus acidophilus, (LA-5®(%7,77), Streptococcus thermophilus (STY-31TM)(%5,62),Bifidobacterium animalis subsp. Lactis (BB-12®)(%4,21), Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus (LBY-27 TM) (%1,4), Topaklanmayı Önleyici (Magnezyum Stearat)(%0,66)], Topaklanmayı Önleyici (Magnezyum Stearat), Bitkisel Bazlı Kapsül (Hidroksipropilmetil Selüloz).

Muhafaza Koşulları: Oda sıcaklığında (15-25 °C) serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Direkt güneş ışığından uzak tutunuz.


Ürün Kodu : 9700769


Ürünü Paylaş